Ubytování Kuřátko

Krkonoše - Benecko 12
+420 737 948 869

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY


Podrobné
informace

Ceník

Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku.

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY – ANTISTRESOVÁ

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Pomocí speciálních hmatů a technik uvolňuje svaly šíje, ramen a hlavy a navodí pocit zdraví, klidu a psychické pohody.

RITUÁL TOKORIKI – MASÁŽ HORKÝMI MUŠLEMI

Unikátnost masáže horkými mušlemi spočívá v síle tepla a doteku. Když se mušle zahřívají, produkují ionty vápníku, které se během masáže transportují přímo do kůže klienta.

AROMA MASÁŽ

Aromaterapeutická masáž je alternativní terapeutická technika, která kombinuje přírodní léčebné vlastnosti éterických olejů a léčivou moc masáže.

BREUSSOVA MASÁŽ

Breussova masáž je jemná energetická masáž s regeneračními účinky na páteř. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů.

DORNOVA METODA

Dornova metoda je efektivní technika, která je určena pro klienty všech věkových kategorií. Může se pracovat jak s malými dětmi, tak se seniory.

MASÁŽ PROTI CELULITĚ A FORMOVÁNÍ POSTAVY

je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.

MASÁŽ CHODIDEL A DLANÍ S OŠETŘUJÍCÍM PARAFINOVÝM ZÁBALEM

je šetrná a účinná masážní technika, která aktivuje přirozené léčebné síly organismu a přispívá k obnově tělesné i psychické rovnováhy.

RELAXAČNÍ MASÁŽ

Relaxační masáž využívá jemných hmatů k uvolnění nervového systému a částečně podporuje i detoxikaci organismu.

MASÁŽ BAŇKAMI – BAŇKOVÁNÍ

Působení baněk neboli baňkování je vhodné při regeneračních masážích, ke zmírnění bolesti svalů, k odstranění bolestivých blokád a uvolnění ztuhlých kloubů, ale také například při bolestech břicha a trávicích potížích nebo při kašli a nachlazení.

RELAXAČNÍ MASÁŽ ŠÍJE, DEKOLTU A OBLIČEJE S OŠETŘENÍM PLETI

Masáž obličeje má ze všech druhů masáží nejblahodárnější účinky, zejména na centrální nervovou soustavu. Uvolňuje napjatý výraz ve tváři a změkčuje napětí, pomáhá nám zbavit se stresu. Také napomáhá oddálit proces stárnutí, protože zvyšuje pružnost svalů a zlepšuje krevní oběh.